HVCB2010FDD10M0 nu mai este pe stoc și poate fi inclus în comenzi în așteptare.
Produse înlocuitoare disponibile:
Upgrade
Stackpole Electronics Inc
În stoc: 1.846
Fișă de date
10 MOhms ±1% 1W Rezistență cip 2010 (5025 metric) Înaltă tensiune, Rezistent la umezeală, Rezistență la impuls Peliculă groasă
Stackpole Electronics Inc. HVC Series High-Voltage Precision Chip Resistors | Datasheet Preview
HVCB2010FDD10M0
Numărul produsului DigiKey
HVCB2010FDD10M0TR-ND - Bandă și mosor (TR)
HVCB2010FDD10M0CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
HVCB2010FDD10M0DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
HVCB2010FDD10M0
Descriere
RES 10M OHM 1% 1W 2010
Descriere detaliată
Fișă de date
Modele EDA/CAD
HVCB2010FDD10M0 Modele
Coeficient de temperatură
±100ppm/°C
Serie
Temperatură de funcționare
-55°C – 150°C
Pachet/cutie
2010 (5025 metric)
Mărime/Dimensiune
0,200" L x 0,100" l (5,08mm x 2,54mm)
Toleranță
Înălțime - Montat (Max)
0,030" (0,76mm)