HVCB2010DDC500M
Numărul produsului DigiKey
HVCB2010DDC500MTR-ND - Bandă și mosor (TR)
HVCB2010DDC500MCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
HVCB2010DDC500MDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
HVCB2010DDC500M
Descriere
RES 500M OHM 0.5% 1W 2010
Termen de livrare standard al producătorului
13 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
500 MOhms ±0,5% 1W Rezistență cip 2010 (5025 metric) Înaltă tensiune, Rezistent la umezeală, Rezistență la impuls Peliculă groasă
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
HVCB2010DDC500M Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Caracteristici
Înaltă tensiune, Rezistent la umezeală, Rezistență la impuls
Prod.
Coeficient de temperatură
±50ppm/°C
Serie
Temperatură de funcționare
-55°C – 150°C
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Pachet/cutie
2010 (5025 metric)
Stare piesă
Activ
Pachet dispozitiv furnizor
Rezistență
Mărime/Dimensiune
0,200" L x 0,100" l (5,08mm x 2,54mm)
Toleranță
Înălțime - Montat (Max)
0,030" (0,76mm)