HVCB1206FKC100K
Numărul produsului DigiKey
HVCB1206FKC100KTR-ND - Bandă și mosor (TR)
HVCB1206FKC100KCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
HVCB1206FKC100KDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
HVCB1206FKC100K
Descriere
RES 100K OHM 1% 1/3W 1206
Termen de livrare standard al producătorului
13 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
100 kOhms ±1% 0,333W, 1/3W Rezistență cip 1206 (3216 metric) Înaltă tensiune, Rezistent la umezeală, Rezistență la impuls Peliculă groasă
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
HVCB1206FKC100K Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Caracteristici
Înaltă tensiune, Rezistent la umezeală, Rezistență la impuls
Prod.
Coeficient de temperatură
±50ppm/°C
Serie
Temperatură de funcționare
-55°C – 150°C
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Pachet/cutie
1206 (3216 metric)
Stare piesă
Activ
Pachet dispozitiv furnizor
Rezistență
Mărime/Dimensiune
0,126" L x 0,063" l (3,20mm x 1,60mm)
Toleranță
Înălțime - Montat (Max)
0,030" (0,75mm)