HVCB0805FDD50M0 | |
|---|---|
Producător | |
Numărul produsului producătorului | HVCB0805FDD50M0 |
Descriere | RES 50M OHM 1% 1/5W 0805 |
Termen de livrare standard al producătorului | 13 săptămâni |
Referință client | |
Descriere detaliată | 50 MOhms ±1% 0,2W, 1/5W Rezistență cip 0805 (2012 metric) Înaltă tensiune, Rezistent la umezeală, Rezistență la impuls Peliculă groasă |
Fișă de date | Fișă de date |
Modele EDA/CAD | HVCB0805FDD50M0 Modele |
Categorie | Caracteristici Înaltă tensiune, Rezistent la umezeală, Rezistență la impuls |
Prod. | Coeficient de temperatură ±100ppm/°C |
Serie | Temperatură de funcționare -55°C – 150°C |
Stare piesă Activ | Pachet dispozitiv furnizor |
Rezistență | Mărime/Dimensiune 0,079" L x 0,050" l (2,01mm x 1,27mm) |
Toleranță | Înălțime - Montat (Max) 0,025" (0,64mm) |