HVCB0805FDC15M0
Numărul produsului DigiKey
HVCB0805FDC15M0TR-ND - Bandă și mosor (TR)
HVCB0805FDC15M0CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
HVCB0805FDC15M0DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
HVCB0805FDC15M0
Descriere
RES 15M OHM 1% 1/5W 0805
Descriere detaliată
15 MOhms ±1% 0,2W, 1/5W Rezistență cip 0805 (2012 metric) Înaltă tensiune, Rezistent la umezeală, Rezistență la impuls Peliculă groasă
Modele EDA/CAD
HVCB0805FDC15M0 Modele
Coeficient de temperatură
±50ppm/°C
Serie
Temperatură de funcționare
-55°C – 150°C
Pachet/cutie
0805 (2012 metric)
Mărime/Dimensiune
0,079" L x 0,050" l (2,01mm x 1,27mm)
Toleranță
Înălțime - Montat (Max)
0,025" (0,64mm)