HVCB0603JDC470M
Numărul produsului DigiKey
HVCB0603JDC470MTR-ND - Bandă și mosor (TR)
HVCB0603JDC470MCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
HVCB0603JDC470MDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
HVCB0603JDC470M
Descriere
RES 470M OHM 5% 0.06W 0603
Descriere detaliată
470 MOhms ±5% 0,06W Rezistență cip 0603 (1608 metric) Înaltă tensiune, Rezistent la umezeală, Rezistență la impuls Peliculă groasă
Modele EDA/CAD
HVCB0603JDC470M Modele
Coeficient de temperatură
±50ppm/°C
Serie
Temperatură de funcționare
-55°C – 150°C
Pachet/cutie
0603 (1608 metric)
Mărime/Dimensiune
0,063" L x 0,031" l (1,60mm x 0,79mm)
Toleranță
Înălțime - Montat (Max)
0,020" (0,51mm)