HVCB0603JDC220M
Numărul produsului DigiKey
HVCB0603JDC220MTR-ND - Bandă și mosor (TR)
HVCB0603JDC220MCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
HVCB0603JDC220MDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
HVCB0603JDC220M
Descriere
RES 220M OHM 5% 0.06W 0603
Termen de livrare standard al producătorului
13 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
220 MOhms ±5% 0,06W Rezistență cip 0603 (1608 metric) Înaltă tensiune, Rezistent la umezeală, Rezistență la impuls Peliculă groasă
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
HVCB0603JDC220M Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Caracteristici
Înaltă tensiune, Rezistent la umezeală, Rezistență la impuls
Prod.
Coeficient de temperatură
±50ppm/°C
Serie
Temperatură de funcționare
-55°C – 150°C
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Pachet/cutie
0603 (1608 metric)
Stare piesă
Activ
Pachet dispozitiv furnizor
Rezistență
Mărime/Dimensiune
0,063" L x 0,031" l (1,60mm x 0,79mm)
Toleranță
Înălțime - Montat (Max)
0,020" (0,51mm)