CSRT2512FT50L0-UP
Numărul produsului DigiKey
738-CSRT2512FT50L0-UPTR-ND - Bandă și mosor (TR)
738-CSRT2512FT50L0-UPCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
738-CSRT2512FT50L0-UPDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
CSRT2512FT50L0-UP
Descriere
RES 0.05 OHM 1% 3.5W 2512
Descriere detaliată
50 mOhms ±1% 3,5W Rezistență cip 2512 (6332 metric) Automobile AEC-Q200, Detectare curent Peliculă subțire
Modele EDA/CAD
CSRT2512FT50L0-UP Modele
Coeficient de temperatură
±50ppm/°C
Prod.
Temperatură de funcționare
-55°C – 170°C
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Activ
Valori nominale
Rezistență
Mărime/Dimensiune
0,248" L x 0,126" l (6,30mm x 3,20mm)
Toleranță
Înălțime - Montat (Max)
0,033" (0,85mm)