CSRT2512FT3R60-UP
Numărul produsului DigiKey
738-CSRT2512FT3R60-UPTR-ND - Bandă și mosor (TR)
Producător
Numărul produsului producătorului
CSRT2512FT3R60-UP
Descriere
RES 3.6 OHM 1% 3.5W 2512
Descriere detaliată
3.6 Ohms ±1% 3,5W Rezistență cip 2512 (6332 metric) Automobile AEC-Q200, Detectare curent Peliculă subțire
Modele EDA/CAD
CSRT2512FT3R60-UP Modele
Categorie
Caracteristici
Automobile AEC-Q200, Detectare curent
Prod.
Coeficient de temperatură
±50ppm/°C
Serie
Temperatură de funcționare
-55°C – 170°C
Mărime/Dimensiune
0,248" L x 0,126" l (6,30mm x 3,20mm)
Toleranță
Înălțime - Montat (Max)
0,033" (0,85mm)