CSRT2512FT3R30-UP
Numărul produsului DigiKey
738-CSRT2512FT3R30-UPTR-ND - Bandă și mosor (TR)
Producător
Numărul produsului producătorului
CSRT2512FT3R30-UP
Descriere
RES 3.3 OHM 1% 3.5W 2512
Termen de livrare standard al producătorului
22 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
3.3 Ohms ±1% 3,5W Rezistență cip 2512 (6332 metric) Automobile AEC-Q200, Detectare curent Peliculă subțire
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
CSRT2512FT3R30-UP Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Caracteristici
Automobile AEC-Q200, Detectare curent
Prod.
Coeficient de temperatură
±50ppm/°C
Serie
Temperatură de funcționare
-55°C – 170°C
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Pachet/cutie
2512 (6332 metric)
Stare piesă
Activ
Pachet dispozitiv furnizor
Rezistență
Mărime/Dimensiune
0,248" L x 0,126" l (6,30mm x 3,20mm)
Toleranță
Înălțime - Montat (Max)
0,033" (0,85mm)