CSM2512FT33L0
Numărul produsului DigiKey
738-CSM2512FT33L0TR-ND - Bandă și mosor (TR)
738-CSM2512FT33L0CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
738-CSM2512FT33L0DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
CSM2512FT33L0
Descriere
RES 0.033 OHM 1% 3W 2512
Descriere detaliată
33 mOhms ±1% 3W Rezistență cip 2512 (6332 metric) Automobile AEC-Q200, Detectare curent Element metal
Modele EDA/CAD
CSM2512FT33L0 Modele
Coeficient de temperatură
±50ppm/°C
Prod.
Temperatură de funcționare
-55°C – 170°C
Activ
Valori nominale
Rezistență
Mărime/Dimensiune
0,252" L x 0,126" l (6,40mm x 3,20mm)
Toleranță
Înălțime - Montat (Max)
0,043" (1,10mm)