CSM2512FT18L0
Numărul produsului DigiKey
738-CSM2512FT18L0TR-ND - Bandă și mosor (TR)
738-CSM2512FT18L0CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
738-CSM2512FT18L0DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
CSM2512FT18L0
Descriere
RES 0.018 OHM 1% 3W 2512
Descriere detaliată
18 mOhms ±1% 3W Rezistență cip 2512 (6332 metric) Detectare curent Element metal
Modele EDA/CAD
CSM2512FT18L0 Modele
Categorie
Caracteristici
Detectare curent
Prod.
Coeficient de temperatură
±50ppm/°C
Serie
Temperatură de funcționare
-55°C – 170°C
Mărime/Dimensiune
0,252" L x 0,126" l (6,40mm x 3,20mm)
Toleranță
Înălțime - Montat (Max)
0,035" (0,90mm)