CSM2512FT12L0 | |
|---|---|
Producător | |
Numărul produsului producătorului | CSM2512FT12L0 |
Descriere | RES 0.012 OHM 1% 3W 2512 |
Termen de livrare standard al producătorului | 22 săptămâni |
Referință client | |
Descriere detaliată | 12 mOhms ±1% 3W Rezistență cip 2512 (6332 metric) Detectare curent Element metal |
Fișă de date | Fișă de date |
Modele EDA/CAD | CSM2512FT12L0 Modele |
Categorie | Caracteristici Detectare curent |
Prod. | Coeficient de temperatură ±50ppm/°C |
Serie | Temperatură de funcționare -55°C – 170°C |
Stare piesă Activ | Pachet dispozitiv furnizor |
Rezistență | Mărime/Dimensiune 0,252" L x 0,126" l (6,40mm x 3,20mm) |
Toleranță | Înălțime - Montat (Max) 0,035" (0,90mm) |