CSM0603FT10L0
Numărul produsului DigiKey
CSM0603FT10L0TR-ND - Bandă și mosor (TR)
CSM0603FT10L0CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
CSM0603FT10L0DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
CSM0603FT10L0
Descriere
RES 0.01 OHM 1% 1/3W 0603
Termen de livrare standard al producătorului
22 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
10 mOhms ±1% 0,333W, 1/3W Rezistență cip 0603 (1608 metric) Detectare curent Element metal
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
CSM0603FT10L0 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Caracteristici
Detectare curent
Prod.
Coeficient de temperatură
±100ppm/°C
Serie
Temperatură de funcționare
-55°C – 155°C
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Pachet/cutie
0603 (1608 metric)
Stare piesă
Activ
Pachet dispozitiv furnizor
Rezistență
Mărime/Dimensiune
0,063" L x 0,031" l (1,60mm x 0,80mm)
Toleranță
Înălțime - Montat (Max)
0,016" (0,40mm)