CFM14JT680R | |
|---|---|
Producător | |
Numărul produsului producătorului | CFM14JT680R |
Descriere | RES 680 OHM 5% 1/4W AXIAL |
Termen de livrare standard al producătorului | 23 săptămâni |
Referință client | |
Descriere detaliată | 680 Ohms ±5% 0,25W, 1/4W Rezistență axială Axial Înveliș de rezistență la foc, Siguranță Folie de carbon |
Fișă de date | Fișă de date |
Modele EDA/CAD | CFM14JT680R Modele |
Categorie | Caracteristici Înveliș de rezistență la foc, Siguranță |
Prod. | Coeficient de temperatură 0/-400ppm/°C |
Serie | Temperatură de funcționare -55°C – 155°C |
Ambalaj Bandă și mosor (TR) Bandă tăiată la lungime (CT) | Pachet/cutie |
Stare piesă Activ | Pachet dispozitiv furnizor Axial |
Rezistență | Mărime/Dimensiune 0,067" diam. x 0,130" L (1,70mm x 3,30mm) |