CFM14JT220R
Numărul produsului DigiKey
S220QTR-ND - Bandă și mosor (TR)
S220QCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
Producător
Numărul produsului producătorului
CFM14JT220R
Descriere
RES 220 OHM 5% 1/4W AXIAL
Descriere detaliată
220 Ohms ±5% 0,25W, 1/4W Rezistență axială Axial Înveliș de rezistență la foc, Siguranță Folie de carbon
Modele EDA/CAD
CFM14JT220R Modele
Temperatură de funcționare
-55°C – 155°C
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Mărime/Dimensiune
0,067" diam. x 0,130" L (1,70mm x 3,30mm)