CFM14JA220R
Numărul produsului DigiKey
738-CFM14JA220RCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
738-CFM14JA220RTB-ND - Bandă și cutie (TB)
Producător
Numărul produsului producătorului
CFM14JA220R
Descriere
RES 220 OHM 5% 1/4W AXIAL
Termen de livrare standard al producătorului
23 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
220 Ohms ±5% 0,25W, 1/4W Rezistență axială Axial Înveliș de rezistență la foc, Siguranță Folie de carbon
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
CFM14JA220R Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Caracteristici
Înveliș de rezistență la foc, Siguranță
Prod.
Coeficient de temperatură
0/-400ppm/°C
Serie
Temperatură de funcționare
-55°C – 155°C
Ambalaj
Bandă tăiată la lungime (CT)
Bandă și cutie (TB)
Pachet/cutie
Stare piesă
Activ
Pachet dispozitiv furnizor
Axial
Rezistență
Mărime/Dimensiune
0,067" diam. x 0,130" L (1,70mm x 3,30mm)