CFM12JT330R
Numărul produsului DigiKey
S330HTR-ND - Bandă și mosor (TR)
S330HCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
Producător
Numărul produsului producătorului
CFM12JT330R
Descriere
RES 330 OHM 5% 1/2W AXIAL
Termen de livrare standard al producătorului
23 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
330 Ohms ±5% 0,5W, 1/2W Rezistență axială Axial Înveliș de rezistență la foc, Siguranță Folie de carbon
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
CFM12JT330R Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Caracteristici
Înveliș de rezistență la foc, Siguranță
Prod.
Coeficient de temperatură
0/-400ppm/°C
Serie
Temperatură de funcționare
-55°C – 155°C
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Pachet/cutie
Stare piesă
Activ
Pachet dispozitiv furnizor
Axial
Rezistență
Mărime/Dimensiune
0,091" diam. x 0,256" L (2,30mm x 6,50mm)