CF18JT560R | |
|---|---|
Producător | |
Numărul produsului producătorului | CF18JT560R |
Descriere | RES 560 OHM 5% 1/8W AXIAL |
Termen de livrare standard al producătorului | 23 săptămâni |
Referință client | |
Descriere detaliată | 560 Ohms ±5% 0,125W, 1/8W Rezistență axială Axial Folie de carbon |
Fișă de date | Fișă de date |
Modele EDA/CAD | CF18JT560R Modele |
Categorie | Coeficient de temperatură 0/-400ppm/°C |
Prod. | Temperatură de funcționare -55°C – 155°C |
Serie | Pachet/cutie |
Ambalaj Bandă și mosor (TR) Bandă tăiată la lungime (CT) | Pachet dispozitiv furnizor Axial |
Stare piesă Activ | Mărime/Dimensiune 0,067" diam. x 0,130" L (1,70mm x 3,30mm) |