CF18JT560R
Numărul produsului DigiKey
CF18JT560RTR-ND - Bandă și mosor (TR)
CF18JT560RCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
Producător
Numărul produsului producătorului
CF18JT560R
Descriere
RES 560 OHM 5% 1/8W AXIAL
Termen de livrare standard al producătorului
23 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
560 Ohms ±5% 0,125W, 1/8W Rezistență axială Axial Folie de carbon
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
CF18JT560R Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Coeficient de temperatură
0/-400ppm/°C
Prod.
Temperatură de funcționare
-55°C – 155°C
Serie
Pachet/cutie
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Pachet dispozitiv furnizor
Axial
Stare piesă
Activ
Mărime/Dimensiune
0,067" diam. x 0,130" L (1,70mm x 3,30mm)