CF14JT470R | |
|---|---|
Producător | |
Numărul produsului producătorului | CF14JT470R |
Descriere | RES 470 OHM 5% 1/4W AXIAL |
Termen de livrare standard al producătorului | 23 săptămâni |
Referință client | |
Descriere detaliată | 470 Ohms ±5% 0,25W, 1/4W Rezistență axială Axial Folie de carbon |
Fișă de date | Fișă de date |
Modele EDA/CAD | CF14JT470R Modele |
Categorie | Coeficient de temperatură 0/-400ppm/°C |
Prod. | Temperatură de funcționare -55°C – 155°C |
Serie | Pachet/cutie |
Ambalaj Bandă și mosor (TR) Bandă tăiată la lungime (CT) | Pachet dispozitiv furnizor Axial |
Stare piesă Activ | Mărime/Dimensiune 0,091" diam. x 0,236" L (2,30mm x 6,00mm) |