CF14JT3M30
Numărul produsului DigiKey
CF14JT3M30TR-ND - Bandă și mosor (TR)
CF14JT3M30CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
Producător
Numărul produsului producătorului
CF14JT3M30
Descriere
RES 3.3M OHM 5% 1/4W AXIAL
Descriere detaliată
3.3 MOhms ±5% 0,25W, 1/4W Rezistență axială Axial Folie de carbon
Modele EDA/CAD
CF14JT3M30 Modele
Coeficient de temperatură
0/-1500ppm/°C
Prod.
Temperatură de funcționare
-55°C – 155°C
Mărime/Dimensiune
0,091" diam. x 0,236" L (2,30mm x 6,00mm)