CD18ZT0R00
Numărul produsului DigiKey
738-CD18ZT0R00TR-ND - Bandă și mosor (TR)
738-CD18ZT0R00CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
Producător
Numărul produsului producătorului
CD18ZT0R00
Descriere
RES 0 OHM JUMPER 1/8W AXIAL
Termen de livrare standard al producătorului
23 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
0 Ohms Fir de șuntare 0,125W, 1/8W Rezistență axială Axial – Folie de carbon
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
CD18ZT0R00 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Caracteristici
Prod.
Coeficient de temperatură
Serie
Temperatură de funcționare
-55°C – 155°C
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Activ
Pachet dispozitiv furnizor
Axial
Rezistență
Mărime/Dimensiune
0,071" diam. x 0,126" L (1,80mm x 3,20mm)