CB10JB110R
Numărul produsului DigiKey
CB10JB110R-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
CB10JB110R
Descriere
RES 110 OHM 5% 10W AXIAL
Termen de livrare standard al producătorului
23 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
110 Ohms ±5% 10W Rezistență axială Axial Ignifugat, Rezistent la umezeală, Siguranță Bobinat
Modele EDA/CAD
CB10JB110R Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Caracteristici
Ignifugat, Rezistent la umezeală, Siguranță
Prod.
Coeficient de temperatură
±200ppm/°C
Serie
Temperatură de funcționare
-55°C – 275°C
Ambalaj
Vrac
Pachet/cutie
Stare piesă
Activ
Pachet dispozitiv furnizor
Axial
Rezistență
Mărime/Dimensiune
0,374" pătrat x 1,890" L (9,50mm x 48,00mm)