CB10JB100R poate fi achiziționat momentan, dar nu este în mod normal pe stoc.
Produse înlocuitoare disponibile:
Similar
YAGEO
În stoc: 0
Similar
TE Connectivity Passive Product
În stoc: 413
Fișă de date
100 Ohms ±5% 10W Rezistență axială Axial Ignifugat, Rezistent la umezeală, Siguranță Bobinat
CB10JB100R
Numărul produsului DigiKey
CB10JB100R-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
CB10JB100R
Descriere
RES 100 OHM 5% 10W AXIAL
Termen de livrare standard al producătorului
23 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Fișă de date
Modele EDA/CAD
CB10JB100R Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Caracteristici
Ignifugat, Rezistent la umezeală, Siguranță
Prod.
Coeficient de temperatură
±200ppm/°C
Serie
Temperatură de funcționare
-55°C – 275°C
Ambalaj
Vrac
Pachet/cutie
Stare piesă
Activ
Pachet dispozitiv furnizor
Axial
Rezistență
Mărime/Dimensiune
0,374" pătrat x 1,890" L (9,50mm x 48,00mm)