D38999/26WG11PN nu mai este pe stoc, iar comenzile în așteptare nu sunt disponibile momentan.
Produse înlocuitoare disponibile:
Direct
Amphenol Aerospace Operations
În stoc: 32
Fișă de date
11 Poziție conector circular Mufă, Pini tip tată Sertizare
D38999/26WG11PN
Numărul produsului DigiKey
2899-D38999/26WG11PNS-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
D38999/26WG11PN
Descriere
CONN PLUG MALE 11POS GOLD CRIMP
Referință client
Descriere detaliată
Categorie
Finisaj carcasă
Kaki închis cadmiu
Prod.
Finisaj contact - Conectare
Auriu
Serie
Culoare
Kaki închis
Ambalaj
Cutie
Protecție la infiltrare
Rezistent la mediu
Stare piesă
Activ
Valoare nominală inflamabilitate material
V-0 UL94
Tip conector
Caracteristici
Piuliță de cuplare
Număr de poziţii
11
Ecranare
Grad
De grad militar
Valoare nominală curent (Amp)
23A
Calificare
MIL-DTL-38999 seria III
Valoare nominală tensiune
500V c.a.
Dimensiune carcasă - Inserție
21-11
Deschidere cablu
Dimensiune carcasă, MIL
G
Temperatură de funcționare
-65°C – 175°C