X2Q3103KN1B0130110050ES0
Numărul produsului DigiKey
4378-X2Q3103KN1B0130110050ES0-ND
Producător
Songtian Electronic Technology (HK) Limited
Numărul produsului producătorului
X2Q3103KN1B0130110050ES0
Descriere
X2 310VAC 10NF 10% P=10MM W13*H1
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
10000 pF Condensator cu peliculă 310V – Polipropilenă (PP), Metalizat Radial
Temperatură de funcționare
-40°C – 110°C
Prod.
Tip montare
Orificiu străpuns
Serie
Pachet/cutie
Ambalaj
Pungă
Mărime/Dimensiune
0,512" L x 0,197" l (13,00mm x 5,00mm)
Stare piesă
Activ
Înălțime - Montat (Max)
0,453" (11,50mm)
Capacitanță
Terminație
Pini PC
Toleranță
±10%
Spațiu între derivații
0,394" (10,00mm)
Valoare nominală tensiune - C.a.
310V