STFV025-24L
Numărul produsului DigiKey
2106-STFV025-24L-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
STFV025-24L
Descriere
LINE FLTR 240VAC 2.5A CHASS MNT
Referință client
Descriere detaliată
O singură fază Filtru linie EMC/EMI 2.5 A 240VAC 50/60Hz O singură etapă Bloc terminal
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Frecvență - Operațională
50/60Hz
Producător
SolaHD
Aplicații
De uz universal
Ambalaj
Vrac
Agenție de aprobare
CSA, cURus
Stare piesă
Inactual
Temperatură de funcționare
-40°C – 60°C
Tip filtru
O singură fază
Tip montare
Cu montare pe carcasă
Configurație
O singură etapă
Stil terminație
Bloc terminal
Tensiune - C.c. nominal
Inductanță
Tensiune - C.a. nominal
240V
Număr produs de bază
Curent
2.5 A