SDP06-24-100T
Numărul produsului DigiKey
2106-SDP06-24-100T-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
SDP06-24-100T
Descriere
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 24V 15W
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
AC sau DC Sursă de alimentare pe șină DIN 1 Ieșire 24V – – – 630mA
Categorie
Tensiune - Ieșire 4
Producător
SolaHD
Tensiune - Ieșire 5
Serie
Tensiune - Ieșire 6
Ambalaj
Vrac
Curent - Ieșire (Max)
630mA
Stare piesă
Activ
Putere (wați)
15W
Tip intrare
AC sau DC
Aplicații
Locații periculoase, Industrial, ITE (Comercial)
Număr de ieșiri
1
Eficiență
80%
Tensiune c.a. - Intrare
85 – 264V c.a.
Temperatură de funcționare
-10°C – 70°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Tensiune c.a. - Intrare (min.)
90V
Caracteristici
Ieșire reglabilă, IP20, Intrare universală
Tensiune c.a. - Intrare (max.)
375V
Mărime/Dimensiune
3,58" L x 0,90" l x 2,95" Î (90,9mm x 22,9mm x 74,9mm)
Tensiune - Ieșire 1
24V