SDN5-24-100C
Numărul produsului DigiKey
2106-SDN5-24-100C-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
SDN5-24-100C
Descriere
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 24V 120W
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
AC sau DC Sursă de alimentare pe șină DIN 1 Ieșire 24V – – – 5A
Categorie
Tensiune - Ieșire 4
Producător
SolaHD
Tensiune - Ieșire 5
Serie
Tensiune - Ieșire 6
Ambalaj
Vrac
Curent - Ieșire (Max)
5A
Stare piesă
Activ
Putere (wați)
120W
Tip intrare
AC sau DC
Aplicații
Locații periculoase, Industrial, ITE (Comercial)
Număr de ieșiri
1
Eficiență
88%
Tensiune c.a. - Intrare
85 – 264V c.a.
Temperatură de funcționare
-40°C – 70°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Tensiune c.a. - Intrare (min.)
90V
Caracteristici
Ieșire reglabilă, IP20, Intrare universală
Tensiune c.a. - Intrare (max.)
375V
Mărime/Dimensiune
4,36" L x 1,97" l x 4,85" Î (110,7mm x 50,0mm x 123,2mm)
Tensiune - Ieșire 1
24V