SCP30D12B-UDN
Numărul produsului DigiKey
2106-SCP30D12B-UDN-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
SCP30D12B-UDN
Descriere
AC/DC DIN RAIL SUPPLY +/-12V 29W
Referință client
Descriere detaliată
AC sau DC Sursă de alimentare pe șină DIN 2 Ieșire 12V -12V – – 1,2A, 1,2A
Categorie
Tensiune - Ieșire 4
Producător
SolaHD
Tensiune - Ieșire 5
Serie
Tensiune - Ieșire 6
Ambalaj
Vrac
Curent - Ieșire (Max)
1,2A, 1,2A
Stare piesă
Activ
Putere (wați)
29W
Tip intrare
AC sau DC
Aplicații
ITE (Comercial)
Număr de ieșiri
2
Eficiență
68%
Tensiune c.a. - Intrare
85 – 264V c.a.
Temperatură de funcționare
-25°C – 65°C
Tensiune c.a. - Intrare (min.)
100V
Caracteristici
IP20, Intrare universală
Tensiune c.a. - Intrare (max.)
375V
Mărime/Dimensiune
2,67" L x 1,37" l x 4,43" Î (68,0mm x 35,0mm x 113,0mm)
Tensiune - Ieșire 1
12V