BZX84C12
Numărul produsului DigiKey
1655-BZX84C12TR-ND - Bandă și mosor (TR)
1655-BZX84C12CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
1655-BZX84C12DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
BZX84C12
Descriere
DIODE ZENER 12V 350MW SOT23
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Diodă Zener 12 V 350 mW ±5% Montare pe suprafață SOT-23-3
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Impedanță (Max) (Zzt)
25 Ohms
Prod.
Curent - Scurgere inversă la Vr
100 nA @ 8 V
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Temperatură de funcționare
-55°C – 150°C (TJ)
Stare piesă
Activ
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune - Zener (Nom) (Vz)
Pachet/cutie
Toleranță
±5%
Pachet dispozitiv furnizor
SOT-23-3
Putere - Max
350 mW