BZT52C24S
Numărul produsului DigiKey
1655-BZT52C24STR-ND - Bandă și mosor (TR)
1655-BZT52C24SCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
1655-BZT52C24SDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
BZT52C24S
Descriere
DIODE ZENER 24V 200MW SOD323
Termen de livrare standard al producătorului
8 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Diodă Zener 24 V 200 mW ±5,83% Montare pe suprafață SOD-323
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Curent - Scurgere inversă la Vr
100 nA @ 16.8 V
Prod.
Tensiune - Directă (Vf) (Max) la If
900 mV @ 10 mA
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Temperatură de funcționare
150°C (TJ)
Stare piesă
Activ
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune - Zener (Nom) (Vz)
Pachet/cutie
Toleranță
±5,83%
Pachet dispozitiv furnizor
SOD-323
Putere - Max
200 mW
Număr produs de bază
Impedanță (Max) (Zzt)
70 Ohms