123SPC100A
Numărul produsului DigiKey
1655-1693-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
123SPC100A
Descriere
DIODE SCHOTTKY 100V 120A SPD-3A
Termen de livrare standard al producătorului
13 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Diodă 100 V 120A Montare pe suprafață SPD-3A
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Viteză
Recuperare rapidă = < 500ns, > 200mA (Io)
Prod.
Curent - Scurgere inversă la Vr
2 mA @ 100 V
Ambalaj
Cutie
Capacitanță la Vr, F
3000pF la 5V, 1MHz
Stare piesă
Activ
Tip montare
Tehnologie
Pachet/cutie
Tensiune - Inversare c.c. (Vr) (Max)
100 V
Pachet dispozitiv furnizor
SPD-3A
Curent - Mediu rectificat (Io)
120A
Temperatură de funcționare - Joncțiune
-55°C – 175°C
Tensiune - Directă (Vf) (Max) la If
870 mV @ 120 A