TU425S48E
Numărul produsului DigiKey
271-2846-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
TU425S48E
Descriere
AC/DC CONVERTER 48V 300W
Descriere detaliată
Cadru deschis Convertoare c.a./c.c. 1 Ieșire 48V – – – 90 – 264V c.a. Intrare
Categorie
Curent - Ieșire 1
5.9 A
Tensiune - Izolație
4 kV
Eficiență
90%
Temperatură de funcționare
-10°C – 70°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Tensiune - Intrare
90 – 264V c.a.
Tensiune - Ieșire 1
48V
Mărime/Dimensiune
6,20" L x 3,30" l x 1,62" Î (157,4mm x 83,8mm x 41,1mm)