TU425S24E poate fi achiziționat momentan, dar nu este în mod normal pe stoc.
Produse înlocuitoare disponibile:
Similar
SL POWER / Advanced Energy
În stoc: 0
Fișă de date
Cadru deschis Convertoare c.a./c.c. 1 Ieșire 24V – – – 90 – 264V c.a. Intrare
TU425 SERIES
TU425S24E
Numărul produsului DigiKey
271-2845-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
TU425S24E
Descriere
AC/DC CONVERTER 24V 300W
Descriere detaliată
Categorie
Curent - Ieșire 1
11.9 A
Tensiune - Izolație
4 kV
Eficiență
90%
Temperatură de funcționare
-10°C – 70°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Tensiune - Intrare
90 – 264V c.a.
Tensiune - Ieșire 1
24V
Mărime/Dimensiune
6,20" L x 3,30" l x 1,62" Î (157,4mm x 83,8mm x 41,1mm)