TB65S24C
Numărul produsului DigiKey
271-2942-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
TB65S24C
Descriere
AC/DC CONVERTER 24V 65W
Referință client
Descriere detaliată
Cadru deschis Convertoare c.a./c.c. 1 Ieșire 24V – – – 85 – 264V c.a. Intrare
Categorie
Curent - Ieșire 1
2.7 A
Prod.
Putere (wați)
Serie
Aplicații
ITE (Comercial)
Ambalaj
Cutie
Tensiune - Izolație
3 kV
Stare piesă
Inactual
Eficiență
90%
Tip
Cadru deschis
Temperatură de funcționare
-20°C – 70°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Număr de ieșiri
1
Caracteristici
Ieșire reglabilă, Intrare universală
Tensiune - Intrare
85 – 264V c.a.
Tip montare
Cu montare pe carcasă
Tensiune - Ieșire 1
24V
Mărime/Dimensiune
3,50" L x 2,00" l x 1,30" Î (88,9mm x 50,8mm x 33,1mm)