NGB150S48K
Numărul produsului DigiKey
271-NGB150S48K-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
NGB150S48K
Descriere
AC/DC CONVERTER 48V 120W
Termen de livrare standard al producătorului
8 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Cadru deschis Convertoare c.a./c.c. 1 Ieșire 48V – – – 85 – 264V c.a. Intrare
Categorie
Curent - Ieșire 1
3.13 A
Tensiune - Izolație
4 kV
Eficiență
91%
Temperatură de funcționare
-20°C – 70°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Caracteristici
Ieșire reglabilă, Ieșire standby, Intrare universală
Tensiune - Intrare
85 – 264V c.a.
Tensiune - Ieșire 1
48V
Mărime/Dimensiune
4,00" L x 2,00" l x 1,26" Î (101,6mm x 50,8mm x 32,0mm)