MU425S48E poate fi achiziționat momentan, dar nu este în mod normal pe stoc.
Produse înlocuitoare disponibile:
Similar
SL POWER / Advanced Energy
În stoc: 1
Fișă de date
Cadru deschis Convertoare c.a./c.c. 1 Ieșire 48V – – – 90 – 264V c.a. Intrare
MU425S48E
Numărul produsului DigiKey
271-2965-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
MU425S48E
Descriere
AC/DC CONVERTER 48V 300W
Termen de livrare standard al producătorului
18 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Categorie
Curent - Ieșire 1
5.9 A
Prod.
Putere (wați)
Serie
Aplicații
ITE (Comercial)
Ambalaj
Cutie
Tensiune - Izolație
1.5 kV
Stare piesă
Activ
Eficiență
90%
Tip
Cadru deschis
Temperatură de funcționare
-10°C – 70°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Număr de ieșiri
1
Caracteristici
Tensiune - Intrare
90 – 264V c.a.
Tip montare
Cu montare pe carcasă
Tensiune - Ieșire 1
48V
Mărime/Dimensiune
6,20" L x 3,30" l x 1,62" Î (157,4mm x 83,8mm x 41,1mm)