MU425S12E
Numărul produsului DigiKey
271-2962-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
MU425S12E
Descriere
AC/DC CONVERTER 12V 300W
Termen de livrare standard al producătorului
18 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Cadru deschis Convertoare c.a./c.c. 1 Ieșire 12V – – – 90 – 264V c.a. Intrare
Categorie
Curent - Ieșire 1
22 A
Prod.
Putere (wați)
Serie
Aplicații
ITE (Comercial)
Ambalaj
Vrac
Tensiune - Izolație
1.5 kV
Stare piesă
Activ
Eficiență
88%
Tip
Cadru deschis
Temperatură de funcționare
-10°C – 70°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Număr de ieșiri
1
Caracteristici
Tensiune - Intrare
90 – 264V c.a.
Tip montare
Cu montare pe carcasă
Tensiune - Ieșire 1
12V
Mărime/Dimensiune
6,20" L x 3,30" l x 1,62" Î (157,4mm x 83,8mm x 41,1mm)