MINT1175A5606K01
Numărul produsului DigiKey
271-2792-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
MINT1175A5606K01
Descriere
AC/DC CONVERTER 56V 120W
Referință client
Descriere detaliată
Cadru deschis Convertoare c.a./c.c. 1 Ieșire 56V – – – 90 – 264V c.a. Intrare
Categorie
Curent - Ieșire 1
2.1 A
Ambalaj
Vrac
Tensiune - Izolație
4 kV
Stare piesă
Ultima ocazie de cumpărare
Eficiență
90%
Temperatură de funcționare
-10°C – 70°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Caracteristici
Ieșire reglabilă, Pornire/oprire la distanță, Ieșire standby, Intrare universală
Tensiune - Intrare
90 – 264V c.a.
Tensiune - Ieșire 1
56V
Mărime/Dimensiune
4,00" L x 2,00" l x 1,30" Î (101,6mm x 50,8mm x 33,0mm)