MINT1150A4806K01
MINT1150A4806K01
Numărul produsului DigiKey
271-2838-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
MINT1150A4806K01
Descriere
AC/DC CONVERTER 48V 100W
Termen de livrare standard al producătorului
18 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Cadru deschis Convertoare c.a./c.c. 1 Ieșire 48V – – – 90 – 264V c.a. Intrare
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
MINT1150A4806K01 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Curent - Ieșire 1
2.08 A
Ambalaj
Cutie
Tensiune - Izolație
4 kV
Eficiență
89%
Temperatură de funcționare
-10°C – 70°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Caracteristici
Ieșire reglabilă, Capacitate intrare c.c., PFC, Intrare universală
Tensiune - Intrare
90 – 264V c.a.
Tensiune - Ieșire 1
48V
Mărime/Dimensiune
4,00" L x 2,00" l x 1,30" Î (101,6mm x 50,8mm x 33,0mm)