MINT1150A2406K01
MINT1150A2406K01
Numărul produsului DigiKey
271-2837-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
MINT1150A2406K01
Descriere
AC/DC CONVERTER 24V 100W
Termen de livrare standard al producătorului
24 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Cadru deschis Convertoare c.a./c.c. 1 Ieșire 24V – – – 90 – 264V c.a. Intrare
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
MINT1150A2406K01 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Curent - Ieșire 1
4.17 A
Prod.
Putere (wați)
Serie
Aplicații
Medical
Ambalaj
Cutie
Tensiune - Izolație
4 kV
Stare piesă
Activ
Eficiență
89%
Tip
Cadru deschis
Temperatură de funcționare
-10°C – 70°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Număr de ieșiri
1
Caracteristici
Ieșire reglabilă, Capacitate intrare c.c., PFC, Intrare universală
Tensiune - Intrare
90 – 264V c.a.
Tip montare
Cu montare pe carcasă
Tensiune - Ieșire 1
24V
Mărime/Dimensiune
4,00" L x 2,00" l x 1,30" Î (101,6mm x 50,8mm x 33,0mm)