ME10A2403F01
Numărul produsului DigiKey
271-2865-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
ME10A2403F01
Descriere
AC/DC DESKTOP ADAPTER 24V 12W
Termen de livrare standard al producătorului
8 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
24V 12 W C.a./c.c. extern Desktop (Clasa I) Adaptor Cordon (comercializat separat) Intrare
Categorie
Consum de putere fără sarcină
100mW (max.)
Producător
SL POWER / Advanced Energy
Polarizare
Centru pozitiv
Serie
Aplicații
Medical
Ambalaj
Cutie
Eficiență
Nivel VI
Stare piesă
Activ
Temperatură de funcționare
-20°C – 50°C
Regiune utilizare
Internațional
Conector ieșire
Fișă cilindrică, 2,5mm D.I. x 5,5mm D.E. x 9,5mm
Formă
Desktop (Clasa I)
Lungime cordon
59" (1,50m)
Tip intrare
Cordon (comercializat separat)
Conector intrare
IEC 320-C14
Tensiune - Intrare
90 – 264V c.a.
Mărime/Dimensiune
3,31" L x 1,85" l x 1,22" Î (84,0mm x 47,0mm x 31,0mm)
Tensiune - Ieșire
24V
Agenție de aprobare
CE, cURus, DEMKO
Curent - Ieșire (Max)
500mA
Greutate
Putere (wați)
12 W