CINT1275A5614K01
Numărul produsului DigiKey
271-2797-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
CINT1275A5614K01
Descriere
AC/DC CONVERTER 56V 180W
Termen de livrare standard al producătorului
24 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Cadru deschis Convertoare c.a./c.c. 1 Ieșire 56V – – – 90 – 264V c.a. Intrare
Categorie
Curent - Ieșire 1
3.2 A
Tensiune - Izolație
4 kV
Stare piesă
Activ
Eficiență
92%
Temperatură de funcționare
-10°C – 70°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Tensiune - Intrare
90 – 264V c.a.
Tensiune - Ieșire 1
56V
Mărime/Dimensiune
5,00" L x 3,00" l x 1,38" Î (127,0mm x 76,2mm x 35,1mm)