CINT1175A1206K01 poate fi achiziționat momentan, dar nu este în mod normal pe stoc.
Produse înlocuitoare disponibile:
MFR Recommended
SL POWER / Advanced Energy
În stoc: 0
Fișă de date
Cadru deschis Convertoare c.a./c.c. 1 Ieșire 12V – – – 100 – 240V c.a. Intrare
CINT1175A1506K01
CINT1175A1206K01
Numărul produsului DigiKey
271-2805-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
CINT1175A1206K01
Descriere
AC/DC CONVERTER 12V 120W
Referință client
Descriere detaliată
Categorie
Curent - Ieșire 1
10 A
Prod.
Putere (wați)
Serie
Aplicații
ITE (Comercial)
Ambalaj
Vrac
Tensiune - Izolație
4 kV
Stare piesă
Ultima ocazie de cumpărare
Eficiență
90%
Tip
Cadru deschis
Temperatură de funcționare
-10°C – 70°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Număr de ieșiri
1
Caracteristici
Ieșire reglabilă, Capacitate intrare c.c., Ieșire standby, Intrare universală
Tensiune - Intrare
100 – 240V c.a.
Tip montare
Cu montare pe carcasă
Tensiune - Ieșire 1
12V
Mărime/Dimensiune
4,00" L x 2,00" l x 1,30" Î (101,6mm x 50,8mm x 33,0mm)