SI82A30BCC-IS
Numărul produsului DigiKey
863-SI82A30BCC-IS-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
SI82A30BCC-IS
Descriere
3.75 KV 1-AMP 1-CHANNEL ISOLATED
Termen de livrare standard al producătorului
24 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
1A Driver poartă Cuplare capacitivă 3750Vrms 1 Canal 8-SOIC
Categorie
Curent - Ridicat, scăzut la ieșire
1,05A, 930mA
Prod.
Curent - Ieșire maximă
1A
Serie
Tensiune - Directă (Vf) (tipică)
Ambalaj
Tub
Tensiune - Alimentare ieșire
5V – 30V
Stare piesă
Activ
Grad
Tehnologie
Cuplare capacitivă
Calificare
Număr de canale
1
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C (TA)
Tensiune - Izolație
3750Vrms
Tip montare
Montare pe suprafață
Imunitate curent tranzitoriu mod comun (Min)
200kV/µs
Pachet/cutie
8-SOIC (0,154", 3,90mm lățime)