SI3406FB12V2-KIT
Numărul produsului DigiKey
863-SI3406FB12V2-KIT-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
SI3406FB12V2-KIT
Descriere
EVAL BOARD FOR SI3406
Termen de livrare standard al producătorului
4 săptămâni
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Curent - Ieșire
450mA
Producător
Skyworks Solutions Inc.
Tensiune - Intrare
37V – 57V
Ambalaj
Cutie
Topologie regulator
Contracurent
Stare piesă
Activ
Frecvență - Comutare
123kHz
Destinație principală
Destinație specială c.c./c.c., Power Over Ethernet
Conținut
Placă (plăci)
Ieșiri și tip
1 ieșire izolată
IC/piesă utilizată
Si3406
Putere - Ieșire
7W
Notă
Tensiune - Ieșire
12V