SE2609L-R
Numărul produsului DigiKey
863-1371-2-ND - Bandă și mosor (TR)
Producător
Numărul produsului producătorului
SE2609L-R
Descriere
IC AMP 802.11B/G/N 2.4GHZ 8QFN
Referință client
Descriere detaliată
CI amplificator RF 802.11b/g/n 2,4GHz – 2,5GHz 8-QFN (2x2)
Categorie
Valoare zgomot
Producător
Skyworks Solutions Inc.
Tip RF
802.11b/g/n
Serie
Tensiune - Alimentare
3V – 5,5V
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Curent - Alimentare
260mA
Stare piesă
Inactual
Frecvență de testare
2,4GHz – 2,5GHz
Frecvență
2,4GHz – 2,5GHz