SIT9386AE-4B1-33E125.000000
Numărul produsului DigiKey
1473-SIT9386AE-4B1-33E125.000000-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
SIT9386AE-4B1-33E125.000000
Descriere
MEMS OSC XO 125.0000MHZ HCSL SMD
Referință client
Descriere detaliată
125 MHz XO (Standard) HCSL Oscilator 3,3V Activare/dezactivare 6-SMD, Fără derivație
Temperatură de funcționare
-40°C – 105°C
Curent - Alimentare (Max)
92mA
Valori nominale
AEC-Q100
Pachet/cutie
6-SMD, Fără derivație
Frecvență
Pachet dispozitiv furnizor
6-PQFD (3,2x2,5)
Funcție
Activare/dezactivare
Mărime/Dimensiune
0,126" L x 0,098" l (3,20mm x 2,50mm)
Ieșire
HCSL
Înălțime - Montat (Max)
0,035" (0,90mm)
Tensiune - Alimentare
3,3V
Curent - Alimentare (Dezactivare) (Max)
58mA
Stabilitate frecvență
±20ppm